page contents

PERDELİ CAM BALKON SİSTEMLERİ

Çok farklı mimari tasarımlara sahip yeni nesil binalarda bulunan her türlü balkona kolayca uygulanabilen, ergonomik yapısı ve sayısız avantajı ile en çok kullanılan balkon sistemlerinden olan Katlanır Cam Balkon Modelleri, zarafeti ile binaları ön plana çıkartıp değer ve prestijini arttırırken, üstün performansı ile de kullanıcılarının yüzünü güldürmektedir.

 

Büyük şehirlerin en büyük sorunlarından olan hava kirliliği ve trafik gürültüsünü bertaraf etme konusunda en çok başvurulan yöntemler arasına giren, şeffaf ve kayıtlar olmadan montajlanabilen yapısı ile görsellik ve manzara bütünlüğünü bozmadan işlev kazanan bu uygulamalar, her iki yöne de birbirinden bağımsız açılabilen panellerden oluşan ergonomisi ile tamamen açık yada tamamen kapalı kullanılabilen ilk ve tek balkon kapatma seçeneğidir.

 

Ergonomi ve işlevsellik yönünden onlarca seçenek içeren bu yapı sistemlerinin son zamanlarda en çok tercih edilen ve kullanımında büyük kolaylık yaratan perdeli seçenekleri; bu alanları güneşin bıktırıcı ve zorlayıcı ışıklarını bertaraf ederek daha kullanışlı mekanlar yarattığı gibi mahremiyet konusunda da oldukça radikal önlemler almaktadır.

 

Tüm bu üstün özelliklerine karşın Kendinden Perdeli Cam Balkon Fiyatları konusuna gelindiğinde oldukça cazip ve mütevazi seçeneklere sahip olan, yapıların görünümüne ve değerine kazandırdıklarının yanı sıra balkonların daha kullanışlı ve fonksiyonel olmasını da sağlayan bu uygulamaların fiyat aralıkları boyut, ebat, özellik ve uygulanacağı alanların yapısına göre değişiklik arz etmektedir. Ücretsiz keşif ve fiyat bilgisi için bize ulaşabilirsiniz.

 

Kendinden Perdeli Cam Balkonun Avantajları

 

* Perdeli olarak uygulanabildikleri gibi sonradan perde takılabilir yada çıkartılabilir

* Perdeli, katlanabilen cam sistem özelliğine sahiptir.

* Tıpkı cam paneller arasında olduğu gibi perdelerin arasında da boşluk olmaz

* Çok yüksek güneş ışığına maruz kalan balkonlar için en güvenli ve kalıcı çözümü oluşturur.

* Özel yapısı sayesinde mahremiyetin korunmasında son derece etkilidir.